Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Lody roku

Lody roku

1 lipiec 2018

W tym roku w województwie opolskim po raz kolejny zostaną przyznane tytuły Mistrzów Smaku dla najlepszych lokali i produktów gastronomicznych – w tym LODÓW.

Laureaci zostaną wybrani w wielkim plebiscycie organizowanym przez NTO. Plebiscyt jest prowadzony pod patronatem Stowarzyszenia Kucharzy Polskich.

Gustoria wie, że w gastronomii najważniejsza jest ocena klientów. Dlatego w plebiscycie Mistrzowie Smaku 2018, laureatów wybierają ci, którzy mają największe prawo do oceny, czyli nasi klienci.

Cieszymy się, że po niespełna roku działalności GUSTORIA może brać udział w tym konkursie – w kategorii LODY ROKU !

Prosimy o Wasze głosy !

Wyślijcie SMS* pod nr 72355 o treści: MPJ.13


*koszt SMS - 2,46 zł z Vat

*głosowanie trwa do do wtorku, 31 lipca do godz. 20.00

© 2023 GUSTORIA - Smak historii - producent lodów

Całość prezentowanej strony internetowej (m.in. elementy graficzne oraz treści) są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim. Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody GUSTORII.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna: CG2
Park Bajek - Gustoria
Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm