Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Otwarcie lodziarni w Dębskiej Kuźni

Otwarcie lodziarni w Dębskiej Kuźni

29 lipiec 2017 rok

W sobotni lipcowy poranek, po kilkumiesięcznych przygotowaniach, rozpoczynamy sprzedaż naszych lodów. W lodziarni obok naszej wytwórni, można skosztować już lodów o smaku historii. W pierwszy weekend gościliśmy nie tylko lokalnych gości. Poprzez informacje na facebooku oraz tzw. pocztę pantoflową przyjechali do nas goście z różnych części województwa. Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

© 2023 GUSTORIA - Smak historii - producent lodów

Całość prezentowanej strony internetowej (m.in. elementy graficzne oraz treści) są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim. Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody GUSTORII.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna: CG2
Park Bajek - Gustoria
Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm