Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Park bajek

Park bajek

22 lipiec 2018

W Dębskiej Kuźni przy wytwórni lodów GUSTORII powstał PARK BAJEK!

W otoczeni pól i lasów możecie przenieś się do bajkowego świata i aktywne spędzić czas na świeżym powietrzu.

W Parku spotkać można między innymi krasnoludki, baba Jagę, dziadka co sadził rzepkę w ogrodzie. W naszym ogrodzie zasadził on też inne warzywa, które można zobaczyć jak pięknie rosną.

Poza postaciami z najpiękniejszych bajek oraz zapisanymi na specjalnych tabliczkach fragmentami tych bajek, znajduje się plac zabaw dla dzieci.

A dla dorosłych ławeczki i leżaki, gdzie można wspaniale odpocząć, rozkoszując się smakiem lodów wyprodukowanych na miejscu w GUSTORII, kawą, czy innymi orzeźwiającymi napojami.

© 2023 GUSTORIA - Smak historii - producent lodów

Całość prezentowanej strony internetowej (m.in. elementy graficzne oraz treści) są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim. Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody GUSTORII.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna: CG2
Park Bajek - Gustoria
Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm