Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Opole

Opole

Od 19 sierpnia 2017 roku nasza lodziarnia jest też w Opolu

Lokal czynny 7 dni w tygodniu

  • od 9:00 do 20:00

W samym Centrum Opola na Rynku (Rynek 19) znajduje się nasza lodziarnia. Zaprojektowana tylko dla nas w oparciu o wzorce włoskich i francuskich lokali.  

W kwietniu 2018 roku powstał przy Placu Wolności (ul. Ozimska 4)  drugi lokal GUSTORII, który jest czynny w okresie wiosenno-letnim. W jego ofercie znajdują się prawdziwe włoskie lody /tzw. kręcone/.

We wszystkich lokalach kosztować można lodów nakładanych packą z własnej wytwórni w Dębskiej Kuźni. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszych lokali i smakowania naszych lodów o smaku historii w pięknym Opolu, gdzie od pokoleń mieszają się różne kultury i historie. 

© 2019 GUSTORIA - Smak historii - producent lodów

Całość prezentowanej strony internetowej (m.in. elementy graficzne oraz treści) są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim. Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody GUSTORII.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna: CG2
Park Bajek - Gustoria